این فیلم روایتگر ماجرای یک دختر است که در آستانه مسابقات سرنوشت‌ساز کشوری تکواندو متوجه راز سر به مهری می‌شود که زندگی او را دگرگون می‌کند. او هم‌خانه با قاتلی است که با او پیوند خونی دارد. تلاش این دختر در میان انبوهی از مشکلات ناشی از اعتیاد و فقر دست‌مایه ورود به پرونده‌ای جنایی می‌شود، شهاب حسینی که تجربه همکاری با شیبانی در فیلم سینمایی «زهر عسل» را داشته در این فیلم نقش سرگرد کشاورز را ایفا می‌کند که یکی از نقش‌های متفاوتی است که حسینی تابه‌حال در فیلم‌هایش به نمایش گذاشته است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Golden Blood

تیزر فیلم طلا خون

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Golden Blood

درباره فیلم طلاخون

فیلم سینمایی «طلاخون» به تهیه‌کنندگی حسن کلامی و نویسندگی و کارگردانی ابراهیم شیبانی در ژانر اجتماعی و محصول سال ۱۳۹۸ است. این فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشته ‌است.
این فیلم چهارمین تجربه کارگردانی ابراهیم شیبانی در سینما می باشد.

Synopsis

The movie Golden Blood is the story of a fighter girl who, on the eve of the national taekwondo competition, finds out that she lives with a murderer, and the events after revealing this secret will change her life

شما می توانید فیلم بسیار زیبای طلاخون را با بهترین کیفیت از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Golden Blood

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!