وقتی فین والاس رهبر یک سازمان خلافکاری به قتل می رسد، صلح بین دارودسته های مختلف لندن به هم می خورد. حالا شان پسر فین باید کنترل اوضاع را به دست گرفته و انتقام خون پدرش را از قاتلانش بگیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Gangs of London

تیزر سریال خلافکاران لندن

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Gangs of London

درباره سریال خلافکاران لندن

خلافکاران لندن یک سریال اکشن-جنایی بریتانیایی است. این سریال تلویزیونی جنایی که بر اساس بازی ویدیویی به همین نام،[۲] تولید شده توسط Pulse Films & Sister ساخته شده، داستان این سریال به دنبال مبارزات بین باندهای رقیب و سایر سازمان‌های جنایتکار در لندن امروزی است.

تمام ۹ قسمت در ۲۳ آوریل ۲۰۲۰ در انگلستان پخش شد. این سریال توسط گرت ایوانز، مشهور به فیلم‌های جنایی اکشن The Raid، به همراه مت فلانرنی ساخته شده‌است.

این سریال در پاییز ۱۳۹۹ به مدیریت صالح جراح نجفی در استودیو داب‌فیلم دوبله شد و در تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل منتشر شده است.

synopsis

Tells the story of London being torn apart by the turbulent power struggles of its international gangs and the sudden power vacuum that’s created when the head of London’s most powerful crime family is assassinated

شما می توانید سریال بسیار زیبای Gangs of London را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران سریال Gangs of London

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!