داستان زندگی کاری و شخصی گروهی از افراد شاغل که در اداره هواشناسی کره مشغول هستند و با اتفاقات غیرمنتظره ای روبرو می شوند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Forecasting Love and Weather

تیزر سریال پیش بینی عشق و آب و هوا

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Forecasting Love and Weather

درباره سریال پیش بینی عشق و آب و هوا

پیش بینی عشق و آب و هوا (کره ای: 기상청 사람들: 사내연애 잔혹사 편) یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی چا یانگ هون و پارک مین یونگ یونگ و پارک مین یونگ است.

این سریال داستان عاشقانه شاد افرادی را که در اداره هواشناسی کره کار می کنند، می شکند، سقوط می کنند و دوباره بلند می شوند و زندگی روزمره آنها در دفتر را به تصویر می کشد.

در 12 فوریه 2022 در JTBC پخش شد و هر شنبه و یکشنبه ساعت 22:30 (KST) به مدت 16 قسمت پخش شد. این برای پخش در Netflix در دسترس است.

پیش‌بینی عشق و آب و هوا در فهرست هفتگی ۱۰ برتر جهانی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی بین‌المللی نتفلیکس به مدت ۶ هفته متوالی از ۲۱ فوریه تا ۳ آوریل به نمایش درآمد.

Synopsis

An office melodrama that depicts work life and love life of the people working in Korea Meteorological Administration which is hotter than tropical nights and more indispensable than local heavy rains

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Forecasting Love and Weather را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Forecasting Love and Weather در ویکی پدیا

بازیگران سریال Forecasting Love and Weather

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!