مردی حافظه خود را از دست می‌دهد و هر ۱۲ ساعت یکبار با بدن جدیدی از خواب بیدار می شود و هر بار مجبور است بفهمد که در بدن چه کسی است. این وضعیت وقتی شروع می‌‌شود که او در یک تصادف رانندگی، در بدن شخصی که او را نمی شناسد، بیدار می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Spiritwalker

تیزر فیلم روح‌گردان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Spiritwalker

درباره فیلم روح‌ گردان

Spiritwalker (کره ای: 유체이탈자؛ Hanja: 遺體離脫者؛ RR: Yucheitalja) یک فیلم فانتزی اکشن رمزآلود کره جنوبی محصول سال ۲۰۲۱ است که توسط یون جائه گئون نویسندگی و کارگردانی شده است.

این فیلم با بازی یون کی سانگ، پارک یونگ وو و لیم جی یون، حول محور مردی مبتلا به فراموشی می چرخد که متعاقباً هر دوازده ساعت یک بار با بدن جدیدی از خواب بیدار می شود. اولین نمایش آن در بیستمین جشنواره فیلم آسیایی نیویورک در 22 اوت 2021 بود و در 24 نوامبر 2023 در کره جنوبی اکران شد.

این فیلم پس از اکران، 2 هفته متوالی در صدر باکس آفیس کره قرار گرفت. از 31 دسامبر 2021، در بین تمام فیلم های کره ای اکران شده در سال 2021 با 810673 ورودی و 6.62 میلیون دلار آمریکا در جایگاه هفتم قرار دارد.

synopsis

A fantasy action film that revolves around a man who loses his memory and subsequently wakes up in a new body every twelve hours

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Spiritwalker 2021 را با دوبله فارسی زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Spiritwalker در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Spiritwalker

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!