در اواخل دهه ۱۹۸۰ میلادی، یک گانگستر خرده‌پا به نام جکی دی‌نورشیو، بدون کمک وکیل، در دادگاه به دفاع از خود می پردازد. در ادامه، محاکمه جکی دی‌نورشیو به طولانی ترین دادرسی کیفری در تاریخ قضایی ایالات متحده آمریکا تبدیل می شود و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Find Me Guilty

تیزر فیلم مرا گناهکار بدان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Find Me Guilty

درباره فیلم مرا گناهکار بدان

مرا مقصر پیدا کن (به انگلیسی: Find Me Guilty) یک فیلم کمدی-درام دادگاهی آمریکایی محصول سال 2006 به نویسندگی و کارگردانی سیدنی لومت است.

این فیلم بر اساس داستان واقعی طولانی ترین محاکمه مافیا در تاریخ آمریکا ساخته شده است. بسیاری از شهادت های دادگاه از رونوشت های اصلی دادگاه گرفته شده است.

وین دیزل در نقش جکی دی نورسیو، یک اوباش نیوجرسی که به همراه 19 نفر از همکارانش به اتهام کتک زدن در دادگاه محاکمه می شود، بازی می کند.

زمانی که DiNorscio وکیل خود را اخراج می کند و تصمیم می گیرد از خود وکالت کند، یک آچار به سیستم پرتاب می شود. در این فیلم پیتر دینکلیج، لینوس روچ، الکس روکو و ران سیلور نیز ایفای نقش کرده‌اند.

Synopsis

In the late 1980s, a low level gangster named Jackie DiNorscio defends himself in court in what became the longest criminal trial in American judicial history

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Find Me Guilty 2006 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Find Me Guilty در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Find Me Guilty

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!