این فیلم از یک بازی اینترنتی به همین عنوان اقتباس شده است. داستان در آشفته اواخر سلسله هان شرقی جریان دارد. دونگ ژو جاه طلب دادگاه و امور مشترک را کنترل می کند و قهرمانان از سراسر کشور شروع به ظهور می کنند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Dynasty Warriors

تیزر فیلم سلسله جنگجویان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Dynasty Warriors

درباره فیلم سلسله جنگجویان

سلسله جنگجویان (به انگلیسی: Dynasty Warriors) فیلمی اکشن و فانتزی هنگ کنگ است که در سال 2021 ساخته شده است و براساس حق راینامه بازی ویدیویی ژاپنی با همین عنوان ساخته Koei Tecmo ساخته شده است.

به کارگردانی روی چو ، بازیگران گروهی از هنگ کنگ ، چین و تایوان از جمله لوئیس کو ، کارینا لاو ، وانگ کای ، تونی یانگ ، هان گنگ ، جاستین چونگ ، گولنازار و ری لوئی بازی می کنند. [2] این فیلم در 29 آوریل 2021 در هنگ کنگ و در چین در 30 آوریل 2021 منتشر شد.

synopsis

This movie is adapted from a video game of the same title. The story is set in the turbulent late Eastern Han Dynasty. Ambitious Dong Zhuo controls the court and the commonalty, and heroes from all over the country begin to rise

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Dynasty Warriors 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Dynasty Warriors در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Dynasty Warriors

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!