در دنیای مدرن، اژدهایان دیگر تبدیل به موجودات افسانه ای شده اند. اما گروهی از بچه های ماجراجو متوجه می شوند که اژدهایان کجا مخفی شده اند و تلاش می کنند تا این راز را از همه پنهان کنند اما...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Dragons: The Nine Realms

تیزر انیمیشن سریالی اژدهایان:‌ نه قلمرو

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Dragons: The Nine Realms

درباره انیمیشن اژدهایان:‌ نه قلمرو

اژدهایان:‌ نه قلمرو یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن کامپیوتری آمریکایی در مجموعه تلویزیونی How to Train Your Dragon است که از DreamWorks Animation تحت DreamWorks Animation Television برای Peacock و Hulu تولید شده است.

این سریال در 23 دسامبر 2021 در Peacock و Hulu منتشر شد، در حالی که فصل دوم در 5 مه 2022 منتشر شد. فصل سوم در 18 آگوست 2022 منتشر شد.

Synopsis

Dragons have now become a legend for the world. After the occurrence of a crack in the surface of the Earth, scientists go to study it. Soon a group of kids discover the dragons are hiding and they decide to hide them

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Dragons: The Nine Realms 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران انیمیشن سریالی Dragons: The Nine Realms

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام فیلمر میخواستم بدونم فصل 5 این انیمیشن کی میاد

    پاسخ 1