سازمان شیطانی ارتش روبان قرمز پس از سال‌ها بار دیگر به رهبری دکتر گرو بازگشته تا با کمک ربات‌های جدید و قدرتمند خود با گوکو و دوستانش مبارزه کرده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Dragon Ball Super: Super Hero

تیزر انیمه دراگون بال سوپر: ابر قهرمان

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Dragon Ball Super: Super Hero

درباره انیمه دراگون بال سوپر ابر قهرمان

آکیرا توریاما خالق سریال Dragon Ball. این بیست و یکمین فیلم بلند Dragon Ball به طور کلی است، چهارمین فیلمی است که با مشارکت مستقیم توریاما تولید شده است، دومین فیلمی است که دارای نام تجاری Dragon Ball Super است، و اولین فیلمی است که عمدتاً با استفاده از انیمیشن سه بعدی تولید شده است.

این فیلم پیکولو و شاگرد سابقش گوهان را دنبال می کند که برای نجات جهان از ارتش روبان قرمز تازه اصلاح شده، به ماموریتی می روند.

این فیلم اولین فیلمی است که پس از Cell Saga اصلی، تکرار Cell را معرفی می کند. شخصیتی که در اصل پایه انسانی اندروید 21 از Dragon Ball FighterZ بود، در این فیلم ظاهر شد. در ابتدا قرار بود در 22 آوریل 2022 در ژاپن منتشر شود، اما در عوض در 11 ژوئن به دلیل حمله سایبری به Toei Animation منتشر شد.

نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد، همراه با ستایش برای نوستالژی، توسعه شخصیت، خدمات طرفداران، تصاویر، داستان، طنز، و رابطه بین گوهان و پیکولو. این فیلم بیش از 93 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و دومین فیلم پرفروش‌ترین فیلم Dragon Ball تا به امروز و همچنین دومین فیلم پرفروش با نام “Dragon Ball Super” شد.

این اولین فیلم Dragon Ball است که با همکاری توزیع مشترک استودیو قرن بیستم همکاری نمی کند. پس از خرید فاکس قرن بیست و یکم توسط دیزنی در 20 مارس 2019، این استودیو دیگر فیلم های این فرنچایز را به دلیل انحلال شعبه ژاپنی “فاکس قرن بیستم ژاپن” که توسط شرکت والت دیزنی ژاپن جذب شد، دیگر پخش نمی کند. سپتامبر 2020.

Synopsis

The Red Ribbon Army from Goku’s past has returned with two new androids to challenge him and his friends

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Dragon Ball Super: Super Hero 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Dragon Ball Super: Super Hero در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Dragon Ball Super: Super Hero

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!