شش ماه بعد از وقایع قسمت قبلی، تیم اکنون تلاش خود را می‌کنند تا قلعه اوناتو را پس بگیرند ، اما این کار چندان برایشان آسان نیست و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Kabaneri of Iron Fortress 3

تیزر انیمه کابانری قلعه آهنی: نبرد اوناتو

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Kabaneri of Iron Fortress 3

درباره انیمه کابانری قلعه آهنی نبرد اوناتو

Kabaneri of the Iron Fortress (به ژاپنی: 甲鉄城のカバネリ، هپبورن: Kōtetsujō no Kabaneri) یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی توسط استودیو ویت است. این سریال از آوریل تا ژوئن 2016 به مدت 12 قسمت در بلوک برنامه‌نویسی Noitamina تلویزیون فوجی پخش شد.

این سریال در سرویس ویدئوی فوری آمازون پرایم پخش شد. دو فیلم تلفیقی در دسامبر 2016 و ژانویه 2017 در سینماهای ژاپن به نمایش درآمدند. Crunchyroll همچنین حقوق کالا را به دست آورد.

یک فیلم سینمایی انیمه ای که شش ماه پس از مجموعه انیمیشنی می گذرد، با عنوان Kabaneri of the Iron Fortress: The Battle of Unato در ماه می 2019 نمایش داده شد. نسخه نتفلیکس به عنوان یک مجموعه سه قسمتی در سال 2019 منتشر شد.

synopsis

The film chronicles the attempt of the team to take back Unato castle

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Kabaneri of Iron Fortress 3 2019 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Kabaneri of Iron Fortress 3 در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Kabaneri of Iron Fortress 3

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. عالی دمتون گرم انیمه hitori no shita را هم بذارید

    پاسخ 6
  2. عالی دمتون گرم

    پاسخ 5