دانلود سریال دادزن

، | محصول سال کشور به زبان
اطلاعات بیشتر
20 55 دقیقه

دادزن قصه جوانی است که در جریان زندگی دچار ماجراهای پیچیده شده و پای آدم های زیادی به زندگی او باز می شود که هر یک داستانی را در پی دارند...

گالری تصاویر سریال دادزن

  • نسخه کم حجم سریال دادزن
  • تماشای آنلاین سریال دادزن
  • تیزر سریال دادزن
  • خلاصه داستان سریال دادزن
  • دانلود سریال دادزن
  • بازیگران سریال دادزن

محتوای فیلمر مناسب جمع خانواده بوده و بازبینی شده است

تماشای تیزر سریال دادزن

لیست بازیگران سریال

اطلاعات بیشتر

درباره سریال دادزن

سریال دادزن به تهیه کنندگی محمد شهبازی و کارگردانی سیامک خواجه وند، محصول سال ۹۹ در شبکهٔ نمایش خانگی می‌باشد. این مجموعه نخستین سریال ساخته شده توسط سیامک خواجه وند می‌باشد که در پاییز ۹۹ منتشر می‌شود.

«محمد شهبازی» تهیه کننده سریال «دادزن» گفت: تصویربرداری این سریال در لوکیشن هایی در تهران در حال انجام است و به احتمال فراوان با شروع فصل پاییز اولین قسمت از این سریال روانه بازار می شود.

وی ادامه داد: قصه سریال درباره جوانی است که شغل های مختلفی دارد و در نهایت به شغل دادزنی می رسد و در این مسیر با پیچیدگی ها و مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند. داستان ما از بطن جامعه گرفته شده است و قصد ندارد مروج اشرافی گری باشد.

دادزن قصه جوانی است که در جریان زندگی دچار پیچیدگی‌هایی می‌شود و پای آدمهای زیادی را به زندگی او باز می‌شود که هر یک داستانی در پی خود دارند.

شخصیتهای داستان دادزن نزدیکی خاصی با ما دارند هر کدام از آنها را در اطراف خود به راحتی می‌توانیم ببینیم، از نظر شخصیت پردازی سریال از حالت فانتزی خارج می‌شود و کمدی در بطن یک زندگی معمولی جریان پیدا می‌کند.

synopsis

Dadzan is the story of a young man who has experienced complicated adventures during his life and many people open their feet to his life, each of whom has a story to tel

شما میتوانید سریال بسیار زیبای دادزن را با کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال دادزن در ویکی پدیا

ارسال دیدگاه

فیلمر در اینستاگرام فیلمر در تلگرام