دادزن قصه جوانی است که در جریان زندگی دچار ماجراهای پیچیده شده و پای آدم های زیادی به زندگی او باز می شود که هر یک داستانی را در پی دارند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال dadzan

تیزر سریال دادزن

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال dadzan

درباره سریال دادزن

سریال دادزن به تهیه کنندگی محمد شهبازی و کارگردانی سیامک خواجه وند، محصول سال ۹۹ در شبکهٔ نمایش خانگی می‌باشد. این مجموعه نخستین سریال ساخته شده توسط سیامک خواجه وند می‌باشد که در پاییز ۹۹ منتشر می‌شود.

«محمد شهبازی» تهیه کننده سریال «دادزن» گفت: تصویربرداری این سریال در لوکیشن هایی در تهران در حال انجام است و به احتمال فراوان با شروع فصل پاییز اولین قسمت از این سریال روانه بازار می شود.

وی ادامه داد: قصه سریال درباره جوانی است که شغل های مختلفی دارد و در نهایت به شغل دادزنی می رسد و در این مسیر با پیچیدگی ها و مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند. داستان ما از بطن جامعه گرفته شده است و قصد ندارد مروج اشرافی گری باشد.

دادزن قصه جوانی است که در جریان زندگی دچار پیچیدگی‌هایی می‌شود و پای آدمهای زیادی را به زندگی او باز می‌شود که هر یک داستانی در پی خود دارند.

شخصیتهای داستان دادزن نزدیکی خاصی با ما دارند هر کدام از آنها را در اطراف خود به راحتی می‌توانیم ببینیم، از نظر شخصیت پردازی سریال از حالت فانتزی خارج می‌شود و کمدی در بطن یک زندگی معمولی جریان پیدا می‌کند.

synopsis

Dadzan is the story of a young man who has experienced complicated adventures during his life and many people open their feet to his life, each of whom has a story to tel

شما میتوانید سریال بسیار زیبای دادزن را با کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال دادزن در ویکی پدیا

بازیگران سریال dadzan

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. چقدر پوسترش حرفه‌ایه🗿

    پاسخ 0