سیرانو دو برژراک مردی با قد کوتاه است که علیرغم شوخ طبعی، موقعیت بالا و مهارتش در شمشیرزنی؛ به دلیل کوتاه قد بودن توسط رده های بالای جامعه فرانسه مورد تمسخر قرار می‌گیرد. بنابراین، اگرچه دوست عزیزش از شعر و طنز او قدردانی می کند، اما می ترسد که او نیز مانند دیگران طردش کند…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Cyrano

تیزر فیلم سیرانو

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Cyrano

درباره فیلم سیرانو

سیرانو یک فیلم درام رمانتیک موزیکال محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی جو رایت و با فیلمنامه ای از اریکا اشمیت است که بر اساس موزیکال صحنه ای اشمیت به همین نام در سال ۲۰۱۸، خود بر اساس بازی ادموند روستند در سال ۱۸۹۷ سیرانو دو برژرک ساخته شده است.

در این فیلم پیتر دینکلیج، هیلی بنت، کلوین هریسون جونیور و بن مندلسون به ایفای نقش پرداخته اند.

Cyrano اولین نمایش جهانی خود را در چهل و هشتمین جشنواره فیلم تلوراید در 2 سپتامبر 2021 داشت، یک هفته نمایش در لس آنجلس در 17 دسامبر 2021 داشت و قرار است در 28 ژانویه 2022 در ایالات متحده و در ایالات متحده اکران شود.

پادشاهی در 25 فوریه 2022. این فیلم عموماً نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. این فیلم نامزد بهترین فیلم موزیکال یا کمدی و بهترین بازیگر مرد در فیلم موزیکال یا کمدی (Dinklage) در هفتاد و نهمین جوایز گلدن گلوب شد.

synopsis

Too self-conscious to woo Roxanne himself, wordsmith Cyrano de Bergerac helps young Christian nab her heart through love letters

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Cyrano 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Cyrano در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Cyrano

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!