فلچ پس از تبدیل شدن به مظنون اصلی قتل‌های متعدد، تلاش می‌کند تا بی‌گناهی خود را ثابت کند و همزمان به دنبال مجموعه هنری دزدیده شده نامزدش می‌گردد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Confess, Fletch

تیزر فیلم اعتراف کن، فلچ

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Confess, Fletch

درباره فیلم اعتراف کن فلچ

اعتراف کن فلچ (به انگلیسی: Confess, Fletch) یک فیلم کمدی جنایی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی گرگ موتولا است که فیلمنامه آن را نیز با زیو بورو نوشته است.

این فیلم که بر اساس رمانی به همین نام در سال 1976 از گریگوری مک دونالد ساخته شده است، جان هام، لورنزا ایزو، مارسیا گی هاردن، کایل مک لاکلان، روی وود جونیور و جان اسلاتری در آن ایفای نقش کرده اند.

این سومین قسمت از مجموعه فلتچ است، پس از فلچ (1985) و فلچ زندگی می کند (1989)، و اولین قسمتی است که Chevy Chase در آن بازی نکرده است.

این فیلم در یک اکران محدود در سینماها و به صورت ویدیویی ممتاز در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر شد و پس از آن در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ نمایش تایم نمایش داده شد. اعتراف کنید، فلچ به طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد.

Synopsis

After becoming the prime suspect in multiple murders, Fletch strives to prove his innocence while simultaneously searching for his fiancé’s stolen art collection

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Confess, Fletch 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Confess, Fletch در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Confess, Fletch

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!