فیلم Cheaper by the Dozen داستان زندگی یک مرد و همسرش را روایت می کند که در حین اداره تجارت خانوادگی خود، تلاش می کنند زندگی پرهیاهویشان با وجود ده فرزند را پیش ببرند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Cheaper by the Dozen

تیزر فیلم دو جینش ارزان تر است

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Cheaper by the Dozen

درباره فیلم دو جینش ارزان تر است

دو جینش ارزان تر است یک فیلم کمدی خانوادگی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است.

این فیلم بازسازی فیلم‌های سال‌های 1950 و 2003 با همین نام است که از زندگی واقعی خانواده گیلبرت و روایت نیمه اتوبیوگرافیک زندگی آنها در رمان Cheaper by the Dozen نوشته فرانک بونکر گیلبرت جونیور در سال 1948 الهام گرفته شده است.

و خواهرش ارنستین گیلبرت کری. این فیلم توسط گیل لرنر در اولین کارگردانی بلند سینمایی خود با فیلمنامه ای توسط کنیا باریس و جنیفر رایس-گنزوک هنری کارگردانی شده است.

دو جینش ارزان تر است که توسط والت دیزنی پیکچرز تهیه شده بود در تاریخ 16 مارس 2022 در تئاتر ال کاپیتان اولین نمایش جهانی خود را داشت و در 18 مارس 2022 در دیزنی پلاس منتشر شد.

synopsis

The raucous exploits of a blended family of 12, the Bakers, as they navigate a hectic home life while simultaneously managing their family business

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Cheaper by the Dozen 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Cheaper by the Dozen در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Cheaper by the Dozen

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. عالی حتما ببینید

    پاسخ 7