این چو وانینگ ، استاد بزرگ شماره یک جهان ، و شاگرد او مو ران را در داستانی پیرامون غلبه بر همه شانس ها برای محافظت از بشریت دنبال می کند. چو وانینگ با قدرت معنوی بسیار زیاد است. او مردی قائم و نجیب است که مسئولیت دفاع از قلمرو فانی را بر عهده دارد. مو ران یکی از شاگردان اوست. مو ران یک پرورش دهنده با استعداد و دارای قلب خوب است اما به دلیل رنجهایی که در سنین جوانی دارد ، بی ادب است و ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Bulgasal: Immortal Souls

تیزر سریال جاودانگی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Bulgasal: Immortal Souls

درباره سریال جاودانگی

Bulgasal: Immortal Souls[9] (کره ای: 불가살؛ Hanja: 不可殺؛ RR: Bulgasal؛ روشن. جاودانه) یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی با بازی لی جین ووک، کوون نارا، لی جون، گونگ سونگ یون، جونگ است.

جین یونگ، پارک میونگ شین و کیم وو سوک. این فیلم توسط کارگردان Jang Young-woo رهبری می شود و فیلمنامه توسط تیم زن و شوهر Kwon So-ra و Seo Jae-won نوشته شده است. از 18 دسامبر 2021 تا 6 فوریه 2022 از tvN پخش شد. همچنین برای پخش در نتفلیکس در دسترس است.

synopsis

The story of a man-turned-immortal, Bulgasal, who wants revenge from a woman with a mysterious past and present, who he deems responsible for his immortality and miseries from the past 600 years, hoping to free himself from his curse

شما می توانید سریال بسیار زیبای Bulgasal: Immortal Souls را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Bulgasal: Immortal Souls در ویکی پدیا

بازیگران سریال Bulgasal: Immortal Souls

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سریال خوبیه

    پاسخ 8