لورتا مک‌لافلین گزارشگری بود که داستان جانی بوستون را منتشر کرد. مک‌لافلین همراه با خبرنگار ژان کول، جنسیت‌گرایی آن دوران را به چالش کشید و داستان را با خطر شخصی دنبال کرد و فسادی را کشف کرد که هویت جانی را زیر سؤال می‌برد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Boston Strangler

تیزر فیلم آدم کش بوستون

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Boston Strangler

درباره فیلم جانی بوستون 2023

جانی بوستون (انگلیسی: Boston Strangler) فیلم درامِ جنایی تاریخی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی مت راسکین است. این فیلم بر اساس داستان واقعی جانی بوستون ساخته شده‌است که در دههٔ ۱۹۶۰، ۱۳ زن را در بوستون به قتل رساند. کیرا نایتلی نقش اصلی گزارشگر ماجرا در روزنامهٔ بوستون رکورد امریکن را ایفا می‌کند و کری کون، آلساندرو نیوولا، کریس کوپر، دیوید دستمالچیان و مورگان اسپکتور در نقش‌های مکمل حضور دارند.

synopsis

Loretta McLaughlin was the reporter who first connected the murders and broke the story of the Boston Strangler. She and Jean Cole challenged the sexism of the early 1960s to report on the city’s most notorious serial killer.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای  2023Boston Strangler  را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

آدم کش بوستون در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Boston Strangler

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!