ویل ترنر و الیزابت سوان که قصد دارند بزودی با هم ازدواج کنند بجرم کمک به کاپیتان جک اسپارو برای فرار از دست قانون بازداشت می شوند. لرد کاتر که دستور این بازداشت را داده به ویل و الیزابت می گوید اگر آنها به او کمک کنند تا جک را پیدا کرده و قطب نمای جادویی اش را از او بگیرد، آنها را مجازات نخواهد کرد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

تیزر فیلم دزدان دریایی کارائیب 2: صندوقچه مرد مرده

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

درباره فیلم دزدان دریایی کارائیب 2

صندوق مرد مرده (به انگلیسی: Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest) دومین فیلم از سری دزدان دریایی کارائیب است. کارگردانی این فیلم بر عهده گور وربینسکی بوده و شرکت والت دیزنی از این فیلم تخیلی_ماجرایی پشتیبانی بسیار کرده؛ تا آنجا که بخشی از پارک دیزنی‌لند را به این فیلم اختصاص داده‌اند.

synopsis

Jack Sparrow races to recover the heart of Davy Jones to avoid enslaving his soul to Jones’ service, as other friends and foes seek the heart for their own agenda as well

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest 2006 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!