یک داستان عاشقانه خسته کننده به دنبال گریگ که پس از طلاق و سپس اخراج با ایزابل مرموز زنی که در خیابان زندگی می کند آشنا می شود و متقاعد می شود که دنیای آلوده و شکسته اطراف آنها شبیه سازی رایانه ای است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Bliss

تیزر فیلم سعادت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Bliss

درباره فیلم سعادت

سعادت یک فیلم درام علمی تخیلی آمریکایی در سال 2021 به نویسندگی و کارگردانی مایک کیهیل است. اوون ویلسون و سالما هایک در آن بازی می کنند.

مردی که زندگی او به هم ریخته است با زنی زیبا روبرو می شود که سعی می کند او را متقاعد کند که در یک شبیه سازی زندگی می کند.

در 5 فوریه سال 2021 توسط استودیوی آمازون منتشر شد. این فیلم با انتقادات مختلفی از منتقدین روبرو شد ، آنها از هایك و بازی های ویلسون تمجید كردند ، اما از ساخت و ساز معیوب جهان انتقاد كردند.

synopsis

A mind-bending love story following Greg who, after recently being divorced and then fired, meets the mysterious Isabel, a woman living on the streets and convinced that the polluted, broken world around them is a computer simulation

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Bliss 2021 با زیرنویس فارسی چسبید از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Bliss در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Bliss

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!