در حال حاضر داستانی از این فیلم منتشر نشده.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Blade

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Blade

درباره فیلم تیغه 3

Blade یک فرنچایز سینمایی و تلویزیونی بر اساس شخصیت تخیلی کمیک مارول به همین نام است که وسلی اسنایپس در نقش بلید در سه گانه اصلی و استیکی فینگاز در مجموعه تلویزیونی بازی می کند.

سه گانه اصلی توسط استفن نورینگتون، گیلرمو دل تورو و دیوید اس. گویر کارگردانی شد که دومی نیز فیلم‌ها را نوشت و در دو قسمت اول و آخر مجموعه تلویزیونی به عنوان نویسنده همکاری کرد. فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی اصلی توسط نیو لاین سینما از سال 1998 تا 2006 توزیع شد.

این شخصیت در سال 1973 برای مارول کامیکس توسط نویسنده Marv Wolfman و هنرمند Gene Colan به عنوان یک شخصیت مکمل در کمیک The Tomb of Dracula در دهه 1970 ساخته شد.

در کمیک، مادر بلید در حالی که با بلید در حال زایمان بود توسط یک خون آشام گاز گرفته شد و او را از تبدیل شدن به یک خون آشام مصون کرد. پس از انتشار Blade; این شخصیت به صورت عطف به ماسبق به یک دامپیر تبدیل شد و برای مطابقت با همتای فیلم خود دوباره طراحی شد.

انتظار می‌رود که یک راه‌اندازی مجدد در تداوم دنیای سینمایی مارول (MCU) در 3 نوامبر 2023 منتشر شود.

synopsis

Plot is unknown at this time

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Blade 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Blade 2023 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Blade

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!