پس از اینکه یک نیروی مرموز همه کسانی که آن را می‌بینند از بین می‌برد، سباستین (با بازی ماریو کاساس) و دختر جوانش آنا، سفر بقای خود را در خیابان‌های متروک بارسلون آغاز می‌کنند. اما همانطور که سباستین با سایر بازماندگان برای رفتن به سمت یک پناهگاه امن، متحد می‌شود، یک تهدید غیرمنتظره و حتی شوم‌تر خود را نشان می‌دهد و….

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Bird Box Barcelona

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Bird Box Barcelona

درباره فیلم جعبه پرنده بارسلونا 2023

جعبه پرنده بارسلونا (به انگلیسی: Bird Box Barcelona 2023) یک فیلم در ژانر دلهره آور ، رازآلود و علمی تخیلی محصول کشور اسپانیا در سال 2023 به کارگردانی و نویسندگی مشترک David Pastor و Àlex Pastor میباشد . بازیگرانی مانند Mario Casas ، Georgina Campbell و Diego Calva در آن نقش آفرینی کرده اند.

synopsis

After an entity of mysterious origin annihilates the world’s population causing those who observe it to take their lives, Sebastián and his daughter begin their own great adventure of survival in Barcelona.

شما میتوانید فیلم زیبای Bird Box Barcelona 2023 را همراه با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

 

بازیگران فیلم Bird Box Barcelona

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام سانسوره؟

    پاسخ 1