دو سال بعد از اولین ماجراجویی تد می گذرد و در حال حاضر تد یک کارگر ساختمانی ساده (رشته اصلی او باستان شناسی است) و سارا همکار سابق تد تبدیل به یک باستان شناس موفق شده است. تد که زندگی خسته کننده و کسل واری دارد برای او اتفاقی غیر قابل باور رقم میخورد! سارا با او تماس میگیرد و او را یه یک سمینار باستان شناسی دعوت میکند. تد بسیار شگفت زده و خوشحال شده و این دعوت را می پذیرد اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Tad, the Lost Explorer, and the Secret of King Midas

تیزر انیمیشن تد جونز ۲: جستجوگر گمشده و راز پادشاه میداس

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Tad, the Lost Explorer, and the Secret of King Midas

درباره انیمیشن تد جونز 2 جستجوگر گمشده و راز پادشاه میداس

تد جونز ۲: جستجوگر گمشده و راز پادشاه میداس انیمیشنی ماجراجویی و کمدی به کارگردانی David Alonso و نویسندگی Jordi Gasull است که در سال 2017 منتشر شد.

Synopsis

Tad Jones, the most awkward explorer, must rescue his beloved Sara from a millionaire who is looking for King Midas’ necklace

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Tad, the Lost Explorer, and the Secret of King Midas 2017 را با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Tad, the Lost Explorer, and the Secret of King Midas 2017 در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Tad, the Lost Explorer, and the Secret of King Midas

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!