نیت فاستر در حالی که در مورد تبدیل شدن به یک ستاره برادوی خیال پردازی می کند ف برای ایفای نقش در تولیدات درام مدرسه راهنماییش تلاش می کند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Better Nate Than Ever

تیزر فیلم نیت بهتر از همیشه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Better Nate Than Ever

درباره فیلم نیت بهتر از همیشه

etter Nate Than Ever یک فیلم موزیکال-کمدی خانوادگی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی تیم فدرل است که بر اساس رمانی به همین نام در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است.

این داستان که به عنوان داستانی در سن بلوغ شامل تئاتر موزیکال و برادوی توصیف می شود، بر روی شخصیت نامدار نیت فاستر، با بازی روبی وود در اولین نقش سینمایی اش متمرکز است. لیزا کودرو، آریا بروکس و جاشوا باست در نقش های مکمل ایفای نقش می کنند.

Better Nate Than Ever اولین نمایش جهانی خود را در تئاتر ال کاپیتان در هالیوود، کالیفرنیا در 15 مارس 2022 داشت و به عنوان یک فیلم اصلی دیزنی + در 1 آوریل 2022 منتشر شد. به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

synopsis

13-year-old Nate Foster fantasizes about becoming a big Broadway star. He and his best friend Litty mastermind a daring trip to New York City to audition for “Lilo and Stitch: The Musical

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Better Nate Than Ever 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Better Nate Than Ever در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Better Nate Than Ever

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!