شاهزاده‌ای یهودی به نام جودا بن‌هور، ناجوانمردانه به جرم سوءقصد به جان فرستاده سزار، توسط دوست رومی‌اش دستگیر و به بردگی و بندگی فرستاده می‌شود و دیگر اعضای خانواده‌اش هم به سیاهچال فرستاده می‌شوند. او پس از عبور از ماجراهای بسیار به وطن خویش بازمی‌گردد تا انتقام گیرد و خواهر و مادرش را رهایی بخشد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ben-Hur

تیزر فیلم بن‌هور

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ben-Hur

درباره فیلم بن‌ هور

بِن-حور یا بن-هور (به انگلیسی: Ben-Hur) فیلمی حماسه‌ای-درام به کارگردانی ویلیام وایلر محصول سال ۱۹۵۹ است. بن حور، یکی از پر آوازه‌ترین و با شکوه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما به‌شمار می‌رود.

این فیلم نامزد دریافت ۱۲ جایزه اسکار بود و در نهایت موفق به کسب ۱۱ جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم شد که این یک رکورد در دریافت جوایز اسکار تا سال ۱۹۹۷ برای این فیلم بود. بن هور اقتباسی از رمانی به همین نام نوشتهٔ لو والاس است. بن هور از جانب بنیاد فیلم آمریکا به عنوان دومین فیلم برتر ژانر حماسی تاریخ سینما معرفی شد.

نام فیلم در اصل «بن حور» و برگرفته از نامهای تاریخی عبری است. ون اکران فیلم در ایران برای استفاده از شباهت گرافیکی ه دو چشم با B در پوستر فیلم، به بن هور تغییر داده شد در زمان فیلمبرداری صحنه مسابقه اسب دوانی تعدادی از سیاهی لشکر فوت کردن.

synopsis

After a Jewish prince is betrayed and sent into slavery by a Roman friend in 1st-century Jerusalem, he regains his freedom and comes back for revenge

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Ben-Hur 1959 را با دوبله فارسی همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

بازیگران فیلم Ben-Hur

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!