زاندرا وویتر، نویسنده بنام آلمانی، پس از مرگ شوهرش در برف، گیر می‌کند و در شرایطی مرموز به جرم قتل همسرش دستگیر می‌شود و سعی می‌کند در طول دادگاه بی گناهی خود را ثابت کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Anatomy of a Fall

تیزر فیلم آناتومی یک سقوط

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Anatomy of a Fall

درباره فیلم آناتومی یک سقوط 2023

آناتومی یک سقوط (به فرانسوی: Anatomie d’une chute‎) فیلم دلهره‌آور و درام دادگاهی فرانسوی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی ژوستین تریه بر اساس فیلمنامه‌ای به قلم تریه و آرتور هراری است. زاندرا هولر در این فیلم نقش نویسنده‌ای را بازی می‌کند که تلاش دارد بی‌گناهی خود را در مورد مرگ همسرش ثابت کند.

نخستین نمایش جهانی آناتومی یک سقوط در هفتاد و ششمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم کَن در ۲۱ مهٔ ۲۰۲۳ بود که در پایان برندهٔ نخل طلا و جایزه نخل سگ شد. این فیلم در ۲۳ اوت ۲۰۲۳ در سینماهای فرانسه اکران شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. این فیلم در مراسم گلدن گلوب برندهٔ جوایز بهترین فیلم‌نامه و بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان شد.

synopsis

A woman is suspected of murder after her husband’s death, and their visually challenged son faces a moral dilemma as the main witness.

شما میتوانید فیلم آناتومی یک سقوط 2023 را با دوبله جذاب فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

آناتومی یک سقوط در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Anatomy of a Fall

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!