در دوره پارینه‌سنگی زبرین در اروپای ۲۰۰۰۰ سال پیش، یک قبیله کوچک از نوع شکارچی-گردآورنده برای یک سفر شکار آماده می شوند تا غذای زمستان آینده را جمع‌آوری کنند. تاو، پسر نوجوانش کِدا را آموزش می دهد تا شکارچی شود، تاو گراز وحشی صید می‌کند و کدا را آزمایش می کند که گراز را بکشد اما او تردید می کند..

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Alpha

تیزر فیلم آلفا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Alpha

درباره فیلم آلفا 2018

آلفا (انگلیسی: Alpha) یک فیلم درام تاریخی و ماجراجویی به کارگردانی آلبرت هیوز است که در سال ۲۰۱۹منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کدی اسمیت-مک‌فی، لئونور وارلا و ناتاشا مالته اشاره کرد. موضوع این فیلم دربارهٔ نحوهٔ دوستی انسان خردمند در دوره‌های نخستین زندگی انسانی، با گرگ هاست. و به فرگشت سگ ها از گرگها به دست انسان‌ها می‌پردازد.

synopsis

In the prehistoric past, a young man struggles to return home after being separated from his tribe during a buffalo hunt. He finds a similarly lost wolf companion and starts a friendship that would change humanity.

شما میتوانید فیلم زیبای Alpha 2018 را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

فیلم آلفا در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Alpha

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!