در طول تابستان قبل از کالج، آدن با الی مرموز، یک همکار بی خواب آشنا می شود. این دو به تلاش های شبانه می پردازند تا به اودن کمک کنند تا زندگی سرگرم کننده و بی دغدغه ای را تجربه کند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Along for the Ride

تیزر فیلم همراه برای سواری

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Along for the Ride

درباره فیلم همراه برای سواری

Along for the Ride یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی سوفیا آلوارز است که بر اساس رمانی به همین نام اثر سارا دسن ساخته شده است.

در این فیلم اما پاسارو، بلمونت کاملی، کیت باسورث، لورا کاریوکی، اندی مک داول و درموت مولرونی ایفای نقش می کنند. این فیلم در 6 می 2022 توسط نتفلیکس منتشر شد.

در لاگ لاین رسمی فیلم آمده است: “تابستان قبل از کالج، اودن با الی مرموز، یک همکار بی خواب آشنا می شود. در حالی که شهر ساحلی کولبی می خوابد، این دو به یک تلاش شبانه می پردازند تا به آدن کمک کنند تا زندگی نوجوانی سرگرم کننده و بی دغدغه ای را تجربه کند که هرگز نمی دانسته است. تحت تعقیب.»

synopsis

The summer before college Auden meets the mysterious Eli, a fellow insomniac. While the seaside town of Colby sleeps, the two embark on a nightly quest to help Auden experience the fun, carefree teen life she never knew she wanted

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Along for the Ride 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Along for the Ride در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Along for the Ride

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!