هریسون خبرنگار و عکاس مشهور مجله نیوزویک درست در لحظاتی که قصد کناره گیری از شغلش را دارد، عازم ماموریتی در بوسنی میشود. بوسنی در آتش جنگ میسوزد و بزو بیشتر...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Harrison's Flowers

تیزر فیلم گل های هریسون

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Harrison's Flowers

درباره فیلم گل های هریسون

گل های هریسون (به انگلیسی: Harrison’s Flowers) فیلمی محصول سال ۲۰۰۰ توسط الی چوراکی است. از جمله بازیگرانی چون اندی مک داول، الیاس کوتاس، برندان گلیسون، آدرین برودی، ماری ترینتینانت، جرارد باتلر و دیوید استراتایرن هستند. این فیلم همچنین اولین نمایش بزرگ کوین شفرد است. این فیلم در سال 2000 در جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین نمایش داده شد،

و در 24 ژانویه 2001 در فرانسه در سینماها اکران شد. یونیورسال پیکچرز این فیلم را در ایالات متحده به صورت تئاتر منتشر کرد، سپس Lionsgate این فیلم را در ایالات متحده بر روی DVD منتشر کرد. برای نسخه ایالات متحده این فیلم، مدت زمان فیلم حدود 5 دقیقه کاهش یافت. همچنین دارای یک امتیاز جدید توسط کلیف ایدلمن است.

Synopsis

When a Newsweek photojournalist disappears in war-torn Yugoslavia, his wife travels to Europe to find him

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Harrison’s Flowers 2000 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Harrison's Flowers در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Harrison's Flowers

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!