کیم هی وو با اینکه در دوران دبیرستان نمرات خوبی نداشت اما با سخت کوشی وارد دانشگاه و در نهایت در آزمون وکالت قبول شد. او اکنون به عنوان یک دادستان مشتاق کار می کند. وقتی او روی پرونده فساد یک سیاستمدار به نام چو ته سوب تحقیق می کند، توسط فردی ناشناس کشته می شود. اما کیم هی وو از خواب بیدار می شود و دوباره خود را زنده می بیند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Again My Life

تیزر سریال زندگی دوباره من

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Again My Life

درباره سریال زندگی دوباره من

زندگی دوبارهٔ من (انگلیسی: Again My Life; کره‌ای: 어게인 마이 라이프; لاتین‌نویسی اصلاح‌شده: Eogein Mai Laipeu) یک مجموعهٔ تلویزیونی کره جنوبی با بازی لی جون-گی، لی گیونگ-یونگ و کیم جی-اون است.

این مجموعه بر پایهٔ یک رمان اینترنتی با همین نام و منتشر شده توسط کاکائوپیج است و همچنین به صورت وب‌تون نیز منتشر شده‌است. این مجموعه در ۸ آوریل ۲۰۲۲، روزهای جمعه و شنبه ساعت ۲۲:۰۰ (کی‌اس‌تی) از اس‌بی‌اس پخش خواهد شد.

synopsis

A hot-blooded prosecutor is murdered when he gets entangled in an investigation around a corrupt politician. He gets sent back in time to when he was 18 years old, and he prepares to take down his enemy

شما می توانید سریال بسیار زبای زیبای Again My Life را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Again My Life در ویکی پدیا

بازیگران سریال Again My Life

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. این سریال در حال پخش هست یا تموم شده ؟

    پاسخ 5