مجموعه آنا داستان یومی را روایت می‌کند که پس از گرفتار شدن در دروغ‌هایش، خود را گم می‌کند و در حالی که نمی‌تواند از دنیای خیالی خود خارج شود در زندگی هیون جو (اون چه) به دام می‌افتاد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Anna

درباره سریال آنا

آنا (به کره‌ای: 안나) یک مجموعه وبی محصول کره جنوبی است که به نویسندگی و کارگردانی لی جو یونگ و با بازی سوزی، جونگ اون چه و کیم جون هان ساخته شده‌است.

این مجموعه داستان زنی را روایت می‌کند که زندگی کاملاً متفاوتی را با یک دروغ کوچک شروع می‌کند. این مینی‌سریال شش قسمتی در ابتدا قرار بود یک فیلم بلند با عنوان آنای دوم باشد اما با توجه به پتانسیل داستان به یک درام شش قسمتی تبدیل شد. آنا از ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ از کوپانگ کو پخش شد.

Synopsis

Yoo Mi is the woman who tells a small lie and ends up living someone else’s life. Hyun Joo is a woman who lives her life holding herself above everyone, treating them with neither kindness nor malice. She has a subtly tense relationship with Yoo Mi. Ji Hoon is Yoo Mi’s husband who is ambitious and future-oriented.

شما می توانید سریال بسیار زیبای Anna را با زیرنویس فارسی چسبیده همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

سریال Anna در ویکی پدیا

بازیگران سریال Anna

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. فایلها اشتباهه فیلم کره ای بود با زبان کره ای

    پاسخ 0