سوفی در مورد شادی مشترک و ناراحتی خصوصی تعطیلاتی که بیست سال قبل با پدرش گذرانده بود، فکر می کند. خاطرات واقعی و خیالی شکاف بین او را پر می کند، زیرا او سعی می کند پدری را که می شناخت با مردی که او را...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Aftersun

درباره فیلم بعد از خورشید

Aftersun یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی شارلوت ولز با بازی پل مسکال، فرانکی کوریو و سلیا رولسون هال است. در ایالات متحده در 21 اکتبر 2022 توسط A24 و در بریتانیا در 18 نوامبر 2022 توسط Mubi منتشر شد.

Aftersun یک فیلم دورهمی است که در اواخر دهه 1990 اتفاق می‌افتد و سوفی، دختر 11 ساله اسکاتلندی را دنبال می‌کند که با پدرش در تعطیلات در یک استراحتگاه ترکیه در آستانه تولد 31 سالگی‌اش به تعطیلات می‌رود.

این فیلم مورد تحسین جهانی منتقدان قرار گرفت و کارگردانی و فیلمنامه ولز و بازی مسکال را تحسین کردند. همچنین به عنوان یکی از بهترین فیلم های سال 2022 توسط هیئت ملی بازبینی انتخاب شد و توسط Sight and Sound در نظرسنجی خود برای بهترین فیلم های سال، مقام برتر را دریافت کرد.

Synopsis

Sophie reflects on the shared joy and private melancholy of a holiday she took with her father twenty years earlier. Memories real and imagined fill the gaps between as she tries to reconcile the father she knew with the man she didn’t

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Aftersun 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Aftersun در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Aftersun

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!