کوهنورد نترس نپالی، نیمسدای پورجا، برای رسیدن به ۱۴ قله ۸۰۰۰ متری جهان در عرض هفت ماه، سفری به ظاهر غیرممکن را آغاز می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر مستند 14 Peaks: Nothing Is Impossible

تیزر مستند 14 قله هیچ چیز غیرممکن نیست

اطلاعات بیشتر

عوامل مستند 14 Peaks: Nothing Is Impossible

درباره مستند 14 قله هیچ چیز غیرممکن نیست

14 قله: هیچ چیز غیرممکن نیست یک فیلم مستند محصول سال 2020 به کارگردانی تورکیل جونز است. این فیلم توسط Noah Media Group، Little Monster Films و Torquil Jones با نیرمال پورجا، جیمی چین و الیزابت چای واسارهلی به عنوان تهیه کنندگان اجرایی تولید می شود.

این فیلم کوهنورد نپالی، نیرمال پورجا و تیمش را دنبال می‌کند که تلاش می‌کنند هر 14 قله هشت هزار نفری را در مدت زمان رکورد کمتر از 7 ماه صعود کنند (رکورد قبلی بیش از 7 سال بود).

بخش قابل توجهی از فیلم توسط تیم اعزامی گرفته شده است، در حالی که تصاویر و مصاحبه های اضافی بعداً توسط کارگردان اضافه شد، از جمله مصاحبه با راینهولد مسنر و خانواده پورجا. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم DOC NYC به نمایش درآمد و در 29 نوامبر 2021 در نتفلیکس منتشر شد.

synopsis

Fearless Nepali mountaineer Nimsdai Purja embarks on a seemingly impossible quest to summit all 14 of the world’s 8,000-meter peaks in seven months

شما می توانید فیلم بسیار زیبای 14 Peaks: Nothing Is Impossible 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم 14 Peaks: Nothing Is Impossible در ویکی پدیا

بازیگران مستند 14 Peaks: Nothing Is Impossible

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!