پس از سقوط امپراتوری کهکشانی، شوالیه جدای سابق، آسوکا تانو، در جستجوی رهبر سابق امپراتوری، به سراسر کهکشان سفر می‌کند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Star Wars: Ahsoka

تیزر سریال جنگ ستارگان: آسوکا

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Star Wars: Ahsoka

درباره سریال جنگ ستارگان: آسوکا

آسوکا که با عنوان جنگ ستارگان: آسوکا (انگلیسی: Star Wars: Ahsoka) نیز شناخته شده‌است، مینی‌سریال تلویزیونی آمریکایی است که به‌دست دیو فیلونی برای شبکهٔ دیزنی پلاس نویسندگی و ساخته شده‌است.

این مجموعه بخشی از فرنچایز جنگ ستارگان و اسپین‌آفی از مجموعهٔ مندلورین (۲۰۱۹–اکنون) به‌شمار می‌رود که داستان آن در بازهٔ زمانی این مجموعه و اسپین‌آف‌های پس از وقایع فیلم بازگشت جدای (۱۹۸۳) جریان دارد و ادامه‌دهندهٔ داستان مجموعهٔ پویانمایی شورشیان جنگ ستارگان (۲۰۱۴–۲۰۱۸) است.

این مجموعه به آسوکا تانو می‌پردازد که در حال رسیدگی به تهدیدی رو به شکل‌گیری برای کهکشان به‌دنبال سرنگونی امپراتوری است.

synopsis

After the fall of the Galactic Empire, former Jedi Knight Ahsoka Tano investigates an emerging threat to a vulnerable galaxy.

شما میتوانید سریال جنگ ستارگان: آسوکا را با دوبله یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

جنگ ستارگان : آسوکا در ویکی پدیا

بازیگران سریال Star Wars: Ahsoka

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!