این مستند دیدنی نگاهی به سفر پیچیده ای که منجر به ظهور بروس لی به عنوان یک نماد شد انداخته و سعی میکند با ترسیم مبارزات او و همچنین نشان دادن مصاحبه ها و نوشته های بروسلی، سوالات مربوط به هویت وی را به درستی پاسخ دهد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Be Water

تیزر فیلم مثل آب باش

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Be Water

درباره فیلم مثل آب باش

Be Water یک فیلم مستند است که برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2020 به کارگردانی بائو نگوین ساخته شد. درباره بروس لی، رزمی کار معروف است. این فیلم از مقادیر قابل توجهی از فیلم‌های آرشیوی استفاده می‌کند و بر 2 سال حضور لی در هنگ‌کنگ برای فیلم‌برداری 4 فیلم بلند تمرکز دارد.

منتقدان فکر می کنند که این یک فیلم قانع کننده است. این بخشی از مجموعه مستند 30 برای 30 ESPN است و این فیلم به نژادپرستی در آمریکا می‌پردازد.

در مصاحبه ای با GQ، نگوین در مورد اینکه چگونه این فیلم نشان دهنده اعتراض و مطابقت با روحیه است، صحبت می کند، با بسیاری از فیلم های آسیایی-آمریکایی که به عنوان معاصر منتشر شده اند. از 19 فوریه 2021، در نتفلیکس است. در سال 2021 برنده جایزه فهرست طلایی شد.

synopsis

Rejected by Hollywood, Bruce Lee returned to Hong Kong to complete four films. Charting his struggles in two worlds, Be Water explores questions of identity and representation through rare archive, intimate interviews, and his writings

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Be Water 2020 را با دوبله فارسی همراه با نسخه ای کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

فیلم Be Water در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Be Water

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!