در حالی که قبیله سرخپوست‌ها آماده حرکت به سوی سرزمینی جدید است، یاکاری ماجراجویی خود را به دنیایی از ناشناخته‌ها آغاز میکند. او در طول مسیر، عقابی اسرارآمیز را ملاقات میکند که یکی از پرهای زیبای خود را به یاکاری هدیه میدهد. از این پس یاکاری با داشتن این هدیه زیبا قادر خواهد بود با حیوانات صحبت کرده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Yakari, a Spectacular Journey

تیزر انیمیشن یاکاری سفری دیدنی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Yakari, a Spectacular Journey

درباره انیمیشن یاکاری سفری دیدنی

یاکاری سفری دیدنی انیمیشنی ماجراجویی و کمدی به کارگردانی Xavier Giacometti, Toby Genkel و نویسندگی Xavier Giacometti است که در سال 2020 منتشر شد.

synopsis

Little Sioux Yakari sets off to follow the trail of Little Lightning, a mustang. Yakari has a magical encounter with the Great Eagle, his totem animal, who gives him a beautiful feather and the gift of being able to speak with animals

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Yakari, a Spectacular Journey 2020 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران انیمیشن Yakari, a Spectacular Journey

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!