یک خانواده سرشناس توسط شخصی که آن ها را مسئول مرگ پسرش می داند مورد سوقصد قرار می گیرد. جوانترین پسر خانواده ، راوی تصمیم می گیرد علیه این خانواده بایستد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Yaanai

تیزر فیلم فیل

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Yaanai

درباره فیلم فیل

یاانای (ترجمه: Elephant) یک فیلم درام اکشن هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی هاری و تهیه‌کنندگی ودیککارانپاتی اس. ساکتیول است که تحت عنوان Drumsticks Productions ساخته شده است.

در این فیلم آرون ویجی و پریا باوانی شانکار به ایفای نقش می پردازند و راماچاندرا راجو، ساموتیراکانی، راجش، راادیکا ساراتکومار، آیشواریا، آمو ابهیرامی، یوگی بابو و پوگاژ در نقش های برجسته دیگری ظاهر می شوند. موسیقی و موسیقی فیلم توسط G. V. Prakash Kumar ساخته شده است، فیلمبرداری توسط Gopinath و ویرایش توسط Anthony انجام شده است.

Synopsis

PRV’s family who lives with his two wives and children in Ramnad district.. Also, there is a family who is convinced that PRV’s family only caused the death of his brother. The movie narrates many incidents that happen in the two families

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Yaanai 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Yaanai در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Yaanai

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!