در یک شب تاریک و ترسناک، گروهی مخفی از شکارچیان هیولا پس از مرگ رهبر خود در قلعه بلادستون دور هم جمع می‌شوند. اما این گروه به زودی درگیر رقابتی مرموز و مرگبار برای یافتن یک اثر قدرتمند می‌شوند که آن‌ها را با هیولایی خطرناک روبرو می‌کند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Werewolf by Night

تیزر فیلم گرگینه در شب

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Werewolf by Night

درباره فیلم گرگینه در شب

Werewolf by Night یک فیلم ویژه تلویزیونی آمریکایی است که توسط مایکل جیاکینو کارگردانی و آهنگسازی شده و توسط هدر کوئین و پیتر کامرون برای سرویس استریم دیزنی+ نوشته شده است که بر اساس کمیک های مارول با شخصیتی به همین نام ساخته شده است.

این اولین ارائه ویژه استودیوی مارول در دنیای سینمایی مارول (MCU) است که با فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی این مجموعه تداوم دارد.

این ویژه توسط مارول استودیوز تهیه شده است و یک گروه مخفی از شکارچیان هیولا را دنبال می کند که در حالی که در مقابل یک هیولای خطرناک قرار می گیرند، برای یک یادگار قدرتمند رقابت می کنند.

گائل گارسیا برنال در فیلم ویژه در نقش جک راسل / گرگینه در شب به همراه لورا دانلی و هریت سانسوم هریس بازی می کند. توسعه ویژه در اوت 2021 با بازیگری برنال در نوامبر آن سال آغاز شد.

جیاکینو تا مارس 2022، پیش از شروع فیلمبرداری در اواخر همان ماه در استودیو Trilith در آتلانتا، جورجیا، که در اواخر آوریل به پایان رسید، پیوست.

این ویژه به طور رسمی در ماه سپتامبر اعلام شد، زمانی که جیاکینو فاش کرد که او نیز آهنگسازی می کند.

Werewolf by Night در 7 اکتبر 2022 به عنوان بخشی از فاز چهار MCU منتشر شد.

این ویژه به دلیل استفاده از جلوه های عملی، فیلمبرداری سیاه و سفید، اجراها (به ویژه برنال و دانلی)، کارگردانی و موسیقی جیاکینو و داستان آن، با تحسین بسیاری از آن ها از MCU قبلی، نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. رسانه ها.

Synopsis

Follows a lycanthrope superhero who fights evil using the abilities given to him by a curse brought on by his bloodline

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Werewolf by Night 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Werewolf by Night در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Werewolf by Night

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. این سریاله یا فیلم کوتاه؟

    پاسخ 1