سال ۱۹۸۵، در یک روی‌دهی ِ بدیل از تاریخ، در حالی که آمریکا جنگ ویتنام را برده و ریچارد نیکسون برای سومین بار رئیس‌جمهور شده و جنگ سرد به اوج خود رسیده، چند ابرقهرمان سابق تلاش می‌کنند تا راز قتل یکی از همکاران خود، ادوارد بلیک (کمدین) را حل کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Watchmen

تیزر فیلم نگهبانان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Watchmen

درباره فیلم نگهبانان

نگهبانان فیلمی نئو نوآر ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۹، به کارگردانی زک اسنایدر و نویسندگی دیوید هیتر و آلکس سه است. این فیلم بر اساس مجموعه کمیکی از شرکت دی‌سی کامیکس به همین نام از آلن مور و دیو گیبونز ساخته شده است.

از بازیگران آن می‌توان به مالین اکرمان، بیلی کروداپ، متیو گود، کارلا گوجینو، جکی ارل هیلی، جفری دین مورگان و پاتریک ویلسون اشاره کرد. داستان نگهبانان با سودمندگرایی مرتبط است.

نخستین نمایش جهانی فیلم نگهبانان در ۲۳ فوریه ۲۰۰۹ در اودئون میدان لستر بود و سپس در ۶ مارس همان سال در ایالات متحده اکران شد.

synopsis

In 1985 where former superheroes exist, the murder of a colleague sends active vigilante Rorschach into his own sprawling investigation, uncovering something that could completely change the course of history as we know it

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Watchmen 2009 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Watchmen در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Watchmen

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. ادمین جان لطفا فیلم ولورین ۲۰۱۳ را بزارید

  پاسخ 6
  • سلام ناصر جان.
   امیدوارم خوب باشی.
   امروز منتشر میشه.

   پاسخ 9