یک قاتل زنجیره‌ای در شهر بخارست در تعقیب زنان است. در این میان یک بازیگر جوان آمریکایی که به تازگی همراه با نامزد خود به بخارست نقل مکان کرده است، متوجه می‌شود که یک غریبه مرموز او را از خانه آن طرف خیابان تماشا می‌کند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Watcher

تیزر فیلم نظاره‌گر

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Watcher

درباره فیلم ناظر

تماشاگر (به انگلیسی: Watcher) یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی کلوئی اوکونو بر اساس فیلمنامه‌ای از زک فورد است.

پس از اینکه زنی با همسرش به بخارست نقل مکان می کند، منزوی شده توسط مانع زبان، شروع به شک می کند که مردی که او را از آپارتمان آن طرف خیابان تماشا می کند ممکن است یک قاتل زنجیره ای باشد که زنان را در سراسر شهر سر بریده است.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس 2022 در 22 ژانویه 2022 به نمایش درآمد.[3] این در 3 ژوئن 2022 توسط IFC Midnight منتشر شد.

synopsis

A young American woman moves with her husband to Bucharest, and begins to suspect that a stranger who watches her from the apartment building across the street may be a local serial killer decapitating women

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Watcher 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Watcher در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Watcher

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!