واندر یک ماجراجوی خوش بین و خوشگذران است که دوست دارد برای دیگران کارهای خوبی انجام دهد. او به همراه بهترین دوستش سیلویا که یک اسب است در همه کهکشان ها سفر می کنند و ماجراهای جالبی را پشت سر می گذارند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Wander Over Yonder

تیزر انیمیشن سریالی واندر، ماجراجوی آواره

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Wander Over Yonder

درباره انیمیشن واندر ماجراجوی آواره

Wander Over Yonder یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن آمریکایی است که از کانال دیزنی و دیزنی XD پخش شد. این فیلم که توسط کریگ مک‌کراکن خلق شده است، ماجراهای واندر خوش‌بین را دنبال می‌کند که در سراسر کهکشان سوار می‌شود تا به ساکنان سیارات مختلف کمک کند علی‌رغم قصد لرد هاتر برای حکومت بر جهان آزادانه زندگی کنند.

این سریال در تاریخ 16 آگوست 2013 در کانال دیزنی پخش شد. قسمت های جدید در طول فصل اول آن در 31 مارس 2014 به دیزنی XD منتقل شدند. این سریال به مدت دو فصل پخش شد و قسمت آخر آن در 27 ژوئن 2016 پخش شد.

Synopsis

Wander is is eager to help anyone in the galaxy, together with his friend Sylvia. Wander’s friendliness often angers Lord Hater, who is bent on galactic domination, and his army of Watchdogs

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Wander Over Yonder را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Wander Over Yonder در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Wander Over Yonder

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!