اعضای یک تیم عملیات سیاه باید گروهی از قاتلان نقابدار را ردیابی و از بین ببرند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Vikram

تیزر فیلم ویکرام

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Vikram

درباره فیلم ویکرام

ویکرام یک فیلم اکشن و هیجان انگیز هندی به زبان تامیل محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی لوکش کاناگاراج و تهیه کنندگی راج کمال فیلمز بین المللی است.[7] در این فیلم کمال حسن، ویجی ستوپاتی و فاهاد فاسیل به ایفای نقش می پردازند.

کالیداس جایارام، ناراین و چمبان وینود خوزه نقش‌های مکمل را بازی می‌کنند در حالی که سوریا در نقش رولکس ظاهر می‌شود. موسیقی متن و موسیقی فیلم توسط انیرود راویچاندر ساخته شده است.

فیلمبرداری توسط گیریش گانگاداران و تدوین توسط فیلومین راج انجام شده است. این فیلم به عنوان دومین قسمت در جهان سینمایی لوکش (LCU) عمل می کند. خلاصه داستان یک جوخه سیاهپوست به رهبری مامور ویکرام است که در آن او یک گروه سندیکای مواد مخدر به نام Vetti Vagaiyara به رهبری Sandhanam را هدف قرار می دهد که می خواهد داروهای گم شده را به رئیس خونسردش رولکس تحویل دهد.

این فیلم اسپین آف فیلمی به همین نام محصول 1986 است و همچنین با کیثی (2019) یک جهان سینمایی مشترک دارد. این فیلم همچنین دارای یک نسخه ریمیکس از آهنگ موضوع فیلم 1986 است.

عکاسی اصلی در جولای 2021 آغاز شد و در فوریه 2022 با فیلمبرداری در سراسر تامیل نادو از جمله Karaikudi، Chennai، Pondicherry و Coimbatore به پایان رسید.

ویکرام در ۳ ژوئن ۲۰۲۲ در سینما اکران شد و عموماً بازخوردهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد که سبک روایت فیلم، سکانس‌های اکشن، جنبه‌های فنی و بازی‌های بازیگران (به ویژه کمال حسن، فهاد فاسیل و ویجی ستوپاتی) را ستودند.

این فیلم 442.45 کرور روپیه (55 میلیون دلار آمریکا) فروخت و به پرفروش‌ترین فیلم تامیل سال و چهارمین فیلم پرفروش تامیل در تمام دوران تبدیل شد.

synopsis

A high-octane action film where a special investigator is assigned a case of serial Killings, he finds the case is not what it seems to be and leading down this path is only going to end in a war between everyone involved

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Vikram 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Vikram در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Vikram

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!