هی شیائو یان مدیر عامل شرکت هشی است. او مردی سرسخت و بی تفاوت است که با روانشناس کودکی به نام کین یی یوئه آشنا می شود. کین یی یوئه نقطه مقابل او است و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Unforgettable Love

تیزر سریال عشق فراموش نشدنی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Unforgettable Love

درباره سریال عشق فراموش نشدنی

عشق فراموش نشدنی (به چینی: 贺先生的恋恋不忘) یک مجموعه تلویزیونی عاشقانه چینی است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد، با بازی Wei Zheming، Hu Yixuan، با همبازی Sheng Huizi، Yu Yijie، Shi Qingyan، Wu Chongxuan و Sun Sichheng.

این سریال بر اساس رمان Mr He’s Love is Not Forgotten (贺少的闪婚暖妻) اثر Qin Ye است. این داستان حول محور He Qiaoyan، مدیر عامل Heshi Group، و Qin Yiyue، یک روانشناس کودک می چرخد. این مجموعه از 10 ژوئیه 2021  در Mango TV پخش می شود و همچنین در برنامه iQiyi و iQ.com در دسترس است.

Synopsis

Child psychological counselor Qin Yiyue and He-Group CEO He Qiaoyan married first and then fell in love. The warm and kind Qin Yiyue gradually cured the lonely and indifferent He family of father and son

شما می توانید سریال بسیار زیبای Unforgettable Love را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Unforgettable Love در ویکی پدیا

بازیگران سریال Unforgettable Love

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!