عموی تاکافومی پس از ۱۷ سال از کما خارج می شود و به هوش می آید. او در واقع در این مدت به جهانی دیگر رفته بوده و با قدرت هایی جادویی بازگشته است که...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Uncle from Another World

تیزر انیمه عمویی از جهانی دیگر

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Uncle from Another World

درباره انیمه عمویی از جهانی دیگر

عمو از دنیای دیگری (به ژاپنی: 異世界おじさん، هپبورن: Isekai Ojisan) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط هوتوندوشیندیرو نوشته و تصویر شده است. پخش سریال در ComicWalker اثر Kadokawa Shoten در ژوئن 2018 آغاز شد.

از سپتامبر 2022، هشت جلد منتشر شده است. مانگا در آمریکای شمالی توسط Yen Press مجوز دارد. یک مجموعه تلویزیونی انیمه اقتباسی توسط AtelierPontdarc در جولای 2022 به نمایش درآمد.

Synopsis

Takafumi’s uncle wakes after a 17-year coma. He had actually gone to another world, and has returned with magical powers. But now that he’s back, Takafumi must help him to survive in his home world

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Uncle from Another World را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Uncle from Another World در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Uncle from Another World

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!