ها اون گیول از والدینی ناشنوا و با استعداد ذاتی در موسیقی به دنیا آمده است. او پس از بازدید از یک فروشگاه اسرارآمیز وسایل موسیقی، به مکانی عجیب سفر می کند. جایی که با لی چان، سه کیونگ و چونگ آه آشنا می شود…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Twinkling Watermelon

تیزر سریال هندوانه چشمک زن

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Twinkling Watermelon

درباره سریال هندوانه چشمک زن

هندوانه چشمک زن به انگلیسی : (Twinkling Watermelon) سریالی در ژانر فانتزی ، رمانتیک و موزیکال محصول کشور کره جنوبی به کارگردانی مشترک Son Jung Hyun و Jeong-hyeon Son و نویسندگی Su-wan Jin در سال 2023 میباشد.بازیگرانی همچون Seol In-ah ، Choi Hyun-wook و Choi Won-young در آن نقش آفرینی کرده اند.

synopsis

“Sparkling Watermelon” will tell the story of a boy living a double life between a model student and a band member who gets to time slip and meets his 18-year-old father. The two will build friendships there.

شما میتوانید سریال بسیار زیبای Twinkling Watermelon را همراه با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران سریال Twinkling Watermelon

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!