این سریال در مورد خلافکاری به نام دوایت است که به تازگی پس از 25 سال از زندان آزاد شده است. او به زودی توسط رئیسش برای انجام یک ماموریت به تالسا در ایالت اوکلاهاما فرستاده می‌شود. حال دوایت که کسی را در این منطقه نمی‌شناسد شروع به جمع‌آوری افرادی جدید می‌کند تا امپراتوری خود را به راه اندازد اما…

تصاویر سریال Tulsa King

تیزر سریال تولسا کینگ

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Tulsa King

درباره سریال تولسا کینگ

Tulsa King یک مجموعه تلویزیونی درام جنایی آمریکایی است که توسط تیلور شریدان و با نمایش ترنس وینتر برای Paramount+ ساخته شده است. این سریال با بازی سیلوستر استالونه، اولین فیلمنامه تلویزیونی خود را انجام داد.

استالونه نقش یک کاپوی مافیایی را بازی می کند که به تازگی از زندان خارج شده و به تولسا، اوکلاهاما فرستاده شده است، جایی که او تلاش می کند یک سازمان جنایتکار را راه اندازی کند. در 13 نوامبر 2022 برای اولین بار پخش شد.

Synopsis

Following his release from prison, mafia capo Dwight “The General” Manfredi is exiled to Tulsa, Oklahoma, where he builds a new criminal empire with a group of unlikely characters

شما می توانید سریال بسیار زیبای Tulsa King را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Tulsa King در ویکی پدیا

بازیگران سریال Tulsa King

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. زیر نویسش کی میاد؟؟

  پاسخ 1
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   زیرنویس فارسی چسبیده قرار گرفت.

   پاسخ 2