سال آخر دبیرستان در حالی که لارا ژان از یک سفر خانوادگی به کره برمی گردد و برنامه های دانشگاهی خود را بدون پیتر در نظر می گیرد در مرحله اصلی قرار دارد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم To All the Boys: Always and Forever

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم To All the Boys: Always and Forever

درباره فیلم به همه پسران همیشه و تا ابد

تقدیم به همه پسران: همیشه و تا ابد، لارا جین یک فیلم کمدی رمانتیک نوجوان آمریکایی در دست ساخت به کارگردانی مایکل فیموگناری و با بازی لانا کاندور و نوحا سنتینو است. این فیلم بر اساس رمان سال ۲۰۱۷ جنی هان ساخته شده‌است.

این فیلم دنباله ای برای فیلم تقدیم به همه پسران: پی‌نوشت. من هنوز دوستت دارم (۲۰۲۰) است و سومین قسمت در این مجموعه فیلم است.

تهیه‌کنندگان کار را روی فیلم همیشه و تا ابد را در حالی شروع کردند که فیلم پی‌نوشت.

من هنوز دوستت دارم، همچنان در دست تولید بود. تصویربرداری اصلی در ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا در ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۹ دو ماه پس از تولید فیلم دوم، آغاز شد اگرچه تولید آن به طور رسمی در اوت ۲۰۱۹ اعلام شد

synopsis

Senior year of high school takes center stage as Lara Jean returns from a family trip to Korea and considers her college plans – with and without Peter

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای To All the Boys: Always and Forever 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده زا وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم To All the Boys: Always and Forever در ویکی پدیا

بازیگران فیلم To All the Boys: Always and Forever

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!