الکسیا، قاتل سریالی است که در خردسالی پس از یک سانحه رانندگی، صفحه ای از جنس فلز تیتانیوم در جمجمه اش کار گذاشته شده است. او پس از این عمل جراحی تمایلات نامتعارفی به اتومبیل ها پیدا می کند. او که در بزرگسالی به عنوان یک رقاص در نمایشگاه های خودرو مشغول به کار است، از یک ماشین باردار شده، شکمش به طرز دردناکی متورم شده و از سینه هایش هم روغن موتور ترشح می شود...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Titane

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Titane

درباره فیلم تیتان

تیتان فیلمی درام محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ژولیا دوکورنو است. این فیلم در جشنواره کن ۲۰۲۱ برندهٔ نخل طلا شد. همچنین فرانسه این فیلم را به عنوان نماینده خود در بخش بهترین فیلم بین‌المللی اسکار ۲۰۲۲ معرفی کرده است.

synopsis

Following a series of unexplained crimes, a father is reunited with the son who has been missing for 10 years. Titane: A metal highly resistant to heat and corrosion, with high tensile strength alloys

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Titane 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Titane در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Titane

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. با خانواده نبینید.حتی سانسور!

    پاسخ 13
  2. این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

    سلام من این فیلم رو دیدم به شدت حال بهم زنه و اصلا فیلم خوبی نیست

    پاسخ 13