روایت داستان سه خانواده معمولی که در طبقه های مختلف یک آپارتمان زندگی می کنند و تلاش می کنند تا با سختی های پیش روی خود کنار بیایند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Three Floors

تیزر فیلم سه طبقه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Three Floors

درباره فیلم سه طبقه

سه طبقه (به ایتالیایی: Tre piani) یک فیلم درام ایتالیایی محصول سال ۲۰۲۱ است که توسط نانی مورتی ساخته، نویسندگی و کارگردانی مشترک است.

این بر اساس رمان 2017 Shalosh Qomot توسط نویسنده اسرائیلی Eshkol Nevo است که صحنه را از تل آویو به رم منتقل می کند و همچنین اولین اقتباس مورتی از کار هنرمند دیگری را نشان می دهد.

مارگریتا بای، ریکاردو اسکامارسیو، آلبا رورواچر، آدریانو جیانینی، النا لیتی، الساندرو اسپردوتی، دنیس تانتوچی و مورتی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

اولین نمایش جهانی آن در هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن در 11 ژوئیه 2021 بود. این فیلم قرار است در تاریخ 23 سپتامبر 2021 توسط 01 Distribution در ایتالیا اکران شود.

Synopsis

The story of three families living in three apartments in the same bourgeois condominium

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Three Floors 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Three Floors در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Three Floors

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!