الکس، یک مهندس صدا، به طور تصادفی صداهای مرموز را ضبط می کند: پیام های ناراحت کننده ای از زندگی پس از مرگ که او را از خطر قریب الوقوع و وحشتناک هشدار می دهد. آماندا، که راز وحشتناکی را با او در میان می گذارد، دوباره از گذشته خود بیرون می آید. ظاهر زن جوان باعث ایجاد پدیده های ماوراء الطبیعه وحشتناکی می شود که ردپایی از اجساد را پشت سر می گذارد. آیا او خطری است که صدای مردگان درباره آن صحبت می کند؟

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم They Talk

تیزر فیلم آن ها صحبت می کنند

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم They Talk

درباره فیلم آن ها صحبت می کنند

آن ها صحبت می کنند فیلمی ترسناک و هیجانی به کارگردانی Giorgio Bruno و نویسندگی Vinicio Canton است که در سال 2022 منتشر شد.

synopsis

Alex, a sound engineer, accidentally records mysterious voices: disturbing messages from the afterlife who warn him against an imminent and terrifying danger. Amanda, with whom he shares a terrible secret

re-emerges from his past. The appearance of the young woman triggers chilling paranormal phenomena that leave behind a trail of corpses. Is she the danger the voices of the dead speak about

شما می توانید فیلم بسیار زیبای They Talk 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم They Talk

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. قشنگ بود اما نفهمیدم چی شد

    پاسخ 4