خانواده‌ای همراه با دو دوست قدیمی خود و همچنین فرزندان خردسالشان، به یک سفر آخر هفته می‌روند. اما زمانی که بچه‌ها در جنگل ناپدید شده و پس از یک شب پیدا می‌شوند، رفتارهای عجیب و غریب آن‌ها، خبر از وقوع حوادث ناگواری می‌دهد که…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم There's Something Wrong with the Children

تیزر فیلم یک جای کار در مورد بچه‌ها می‌لنگد

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم There's Something Wrong with the Children

درباره فیلم یک جای کار در مورد بچه‌ها می‌ لنگد

بنجامین و نوشته تی جی سیمفل و دیوید وایت. در این فیلم آلیشا وین رایت، زک گیلفورد، آماندا کرو و کارلوس سانتوس به ایفای نقش می پردازند. جیسون بلوم از طریق بنر تلویزیونی Blumhouse خود به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند.

با کودکان چیزی اشتباه است در 17 ژانویه 2023 توسط Paramount Home Entertainment و در 17 مارس 2023 توسط MGM+ به صورت دیجیتالی در ایالات متحده منتشر شد.

Synopsis

A family takes a weekend trip with longtime friends and their two young children, but, they suspect something supernatural when the kids behave strangely after disappearing into the woods overnight

شما می توانید فیلم بسیار زیبای There’s Something Wrong with the Children را با دوبله یا زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

فیلم There's Something Wrong with the Children در ویکی پدیا

بازیگران فیلم There's Something Wrong with the Children

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!