چینگ مینگ برای برآورده کردن آخرین آرزوی استادش، به شهر کاپیتال تیاندو می رود. او در آنجا با یک جنگجوی شجاع به نام بویا روبرو می شود و با کشف رازی که حدود یک قرن از همه پنهان مانده بود، دنیا را از نیروهای شیطانی و تاریک نجات می دهند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Yinyang Master

تیزر فیلم استاد یین یانگ

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Yinyang Master

درباره فیلم استاد یین یانگ

استاد یینیانگ (به چینی: 侍 神 令) یک فیلم فانتزی چینی در سال 2021 به کارگردانی لی وایران و با بازی چن کان و ژو ژون است. این بازی از بازی NetEase Onmyōji اقتباس شده است (كه به نوبه خود براساس سری جدید رمان Onmyōji نویسنده باكو یومماكورا ساخته شده است).

این فیلم در سال 2018 فیلمبرداری شد و در اولین روز سال نو چینی در 12 فوریه 2021 در چین اکران شد. Netflix که حق پخش بین المللی را به دست آورده است ، فیلم را در 19 مارس 2021 منتشر کرد.

synopsis

Adaption of the phenomenon-level mobile game “Onmyoji” – film version with the same name that will bring the magnificent oriental fantasy world to life

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Yinyang Master 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Yinyang Master در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Yinyang Master

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!