نیکلاس کیج از نامزد سابق خود نامه در یافت می کند که او راه یک جرزه خصوصی دعوت می کند اما...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Wicker Man

تیزر فیلم مرد حصیری

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Wicker Man

درباره فیلم مرد حصیری

مرد حصیری (انگلیسی: The Wicker Man) یک فیلم ترسناک محصول 2006 به نویسندگی و کارگردانی نیل لابوت و با بازی نیکلاس کیج است.

این یک بازسازی و بازنمایی از فیلم بریتانیایی مرد حصیری محصول 1973 است، اما همچنین برگرفته از منبع اصلی آن، رمان دیوید پینر در سال 1967، مراسم آیینی است.

این فیلم مربوط به افسر پلیس ادوارد مالوس است که نامزد سابق ویلو وودوارد به او اطلاع می دهد که دخترش روآن ناپدید شده است و از او برای جستجوی او کمک می خواهد.

هنگامی که او به جزیره ای در شمال غربی اقیانوس آرام می رسد، جایی که روآن آخرین بار در آنجا دیده شده است، به چیزی شوم در مورد نئوپگان هایی که در آنجا زندگی می کنند مشکوک می شود.

این فیلم در متاکریتیک نقدهای منفی دریافت کرد و اتفاق نظر منتقدان Rotten Tomatoes آن را ناخواسته خنده دار می خواند. این فیلم با بودجه ساخت 40 میلیون دلاری 39 میلیون دلار فروخت.

Synopsis

A sheriff investigating the disappearance of a young girl from a small island discovers there’s a larger mystery to solve among the island’s secretive, neo-pagan community

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Wicker Man 2006 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Wicker Man در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Wicker Man

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!